Hizmetlerimiz

2

Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyatt Hizmetidir.

Evden Eve Nakliyat olarak her zaman yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsedik. Bizler için en değerli reklam müşterilerimizin tavsiyeleri ve olumlu geri dönüşleri oldu. Amacımız gelişen teknolojiye ayak uydurarak, size en uygun ve en ekonomik nakliye hizmetini sunmaktır.

3

Villa Taşımacılığı

Bursa Evden Eve Nakliyatt Hizmetidir.

ilk gün ambalajlama,&paketleme ve de-monte hizmetini vermek üzere bir ekibimiz çalışma yapmaktadır. Tüm de-monte mobilyalar sökülerek taşınmaya hazır hale getirilir. 2. gün nakliye ekibimiz gelerek hazır durumdaki taşınacakları araçlarımıza yükleyerek yeni adresinize nakleder.

5

Şehirler Arası Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyatt Hizmetidir.

Yıllardır verdiğimiz bu hizmette tecrübelerimize dayanarak keşfettiğimiz gerçek şudur ki; şehirlerarası nakliyat; titizlik, eğitimli eleman kadrosu , geniş kapsamlı paketleme materyalleri , hijyen ve güven gerektirir. Taşınacak eşya yoğunluğu ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

5

Ofis & Büro Nakliyatı

Bursa Evden Eve Nakliyatt Hizmetidir.

Bursa Evden Eve Nakliyatt olarak profesyonel büro taşıma yöntemlerimiz ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis&Büro Nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek en büyük önceliğimizdir.

ambalaj

Paketleme

Bursa Evden Eve Nakliyatt Hizmetidir.

Ambalajlama & paketleme materyalleri ekspertizimiz tarafından belirlenir. Ambalajlama & paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Demonte edilecek eşyalarınız demonte edildikten sonra paketlenir. Güvenli nakliyat hizmetidir.

1

Fuar Taşımacılığı

Bursa Evden Eve Nakliyatt Hizmetidir.

Fuar taşımacılığı hizmetinde, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle firmamız bu iş için idealdir.Firmamız, yaptığı her nakliyatta müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?